Станом на 01.01.2018 вакансії педагогів та працівників всіх структурних підрозділів Палацу дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області відсутні.

За наявності вакансій заміщення посад здійснюється без проведення конкурсу, але за умови реалізації вимог Закону України «Про позашкільну освіту».

Працівники всіх структурних підрозділів приймаються на вакантну посаду за умовами: досвіду роботи; належного рівня професійної підготовки; фізичного та психічного стану здоров’я, який дозволяє виконувати професійні обов'язки та високим моральним якостям.

 

Відповідно до ст.21 Закону України «Про позашкільну освіту» (зі змінами від 28.09.2017)  педагогічним працівником закладу позашкільної освіти повинна бути особа з високими моральними якостями, яка має вищу педагогічну або іншу фахову освіту, належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров'я якої дозволяє виконувати професійні обов'язки в закладах позашкільної освіти. Педагогічним працівником закладу позашкільної освіти може бути також народний умілець з високими моральними якостями за умови забезпечення належної результативності освітнього процесу.

Переглядів сайтуСчетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Шукайте нас за адресою - Детская организация "РОСТОК"
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання