Зразковий художній колектив - літературно-художня студія "СЛОВО"

Студія«Слово» створена у Палаці дитячої та юнацької творчості у 1984 році на базі гуртка художнього слова, що існував у Палаці з 1935 року. У 1995 році студія отримала звання «Зразковий художній колектив» і весь цей час підтверджує звання виконавською майстерністю, оригінальністю номерів і програм, творчою та громадсько– освітньою діяльністю.

 Сьогодні  студія «Слово» - це різновіковий колектив, де займаються діти віком від 6 до 17 років, які люблять читати та писати вірші, захоплюються поезією, полюбляють перетворюватись на артистів та оживляти літературні персонажі.

   У студії займаються 63 талановитих вихованця, які виступають на всіх концертах Палацу творчості, постійно беруть участь у міських, обласних і міжнародних конкурсах та фестивалях: конкурс юних талантів «Зоряний дощ», обласний  конкурс  художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно», обласний конкурс юних гумористів «Запорізькі викрутаси», Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ» м. Бердянськ, Міжнародний конкурс талановитих дітей та молоді «MiculPrint» м. Кишинів Молдова,    Міжнародний фестиваль мистецтв «Зірки Пекторалі» м. Ялта, Міжнародний полікультурний фестиваль «Золоті обереги вічності».

   Вихованці студії «Слово» читають вірші і прозу, є ведучими концертів, літературних вечорів, передач на радіо та телебаченні, перетворюються на казкових героїв на новорічних святах у Палаці творчості. З особливим натхненням вихованці студії готуються до свят у студії початкового естетичного виховання «Джерельце» Палацу творчості.

   Окреме місце у діяльності колективу посідає співпраця з міською дитячою бібліотекою «Мальвіна».  Гуртківці є активними учасниками всіх літературних свят. Запамяталися літературні свята, присвячені творчості    О. Пушкіна, Т. Шевченка, Г. Сковороди, П. Глазового, А. Костецького.

   Кожного року вихованці студії беруть участь у Факельній ході Палацу творчості, присвяченій визволенню міста від фашистських загарбників. Студія «Слово» плідно співпрацює  з міським краєзнавчим музеєм. Постійно бере участь у творчих зустрічах з міськими поетами, ветеранами Великої Вітчизняної війни.

   У репертуарі вихованців студії вірші Л. Костенко, В. Симоненко, А. Костецького, гумор П. Глазового, О. Вишні, твори класиків дитячої літератури, проза сучасних українських дитячих авторів: І. Роздобудько, І. Андрусяк, М. Гриценко, А. Григорук, Г. Павлишин. Твори класиків російської літератури О. Пушкіна, М. Цветаєвої, С. Михалкова, А. Барто, В. Берестова, Е. Успенського, Б. Заходер та інші.

   Кожен вихованець студії бере участь у сценках, виставах, літературних та новорічних святах.

   За участь у огляді художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно» літературно – художня студія «Слово» нагороджена грамотами облУОН  (2006, 2009,2011 рік). 

Керівник колективу

 

 

 

Дегтярьова Ірина Генадіївна.

Педагогічний стаж - 18 рків.

Переглядів сайтуСчетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Шукайте нас за адресою - Детская организация "РОСТОК"
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання