Клуб "ЛІДЕР"

 Займається 30 підлітків, віком 13-17 років. Активні помічники в організації та проведенні міських ігор за програмою "Лідер", "Юніор - клуб". Активні учасники всіх справ Палацу.

Керівник - Киреєва Анжела Петрівна.

Створився клуб «Лідер» із гуртка істориків-краєзнавців Палацу творчості дітей та юнацтва, коли гуртку стало тісно у своїй діяльності.

До клубу діти приходять після участі у міських іграх, які проводять та організовують вихованці клубу.

Клуб «Лідер» став штабом дитячих організацій міста та органів шкільного самоврядування, всіх, кому цікаві спільні справи, спілкування. Клуб є зв’язуючою ланкою між  школярами міста.

Всі вихованці клубу  - члени дитячої організації «Росток». Тому клуб разом з другими ростоківцями  - організатор та активний учасник  всіх заходів  «Ростка».  На заняттях клубу вихованці навчаються організовувати досуг школярів нашого міста.

Гуртківцями організовуються ігри для школярів міста «Мелітополь - бойовий» про визволення нашого міста від фашистських загарбників, ігри за програмою «Котигорошко» та «Лідер»,  які проводить містка дитяча організація «Росток».  Клубом в школах міста проводяться дні дитячої організації під назвою «Це – я, це – ми, це – наша організація».

Вихованці клубу не одноразово представляли дитячу організацію «Росток» на злітах дитячих піонерських організацій України, який проходив у центрі «Молода гвардія»

м. Одеса, та приймали участь у роботі Запоріжського обласного дитячого парламенту.