Отримання свідотств про закінчення позашкільної освіти випусниками Палацу дитячої та юнацької творчості 10.06.2020 року.

Ансамбль народного танцю «Ровесники» - 10.00

1.     Ганзіна Вероніка – 10.00

2.     Ганзіна Владислава – 10.05

3.     Князєв Ілля – 10.10

4.     Кравченко Катерина – 10.15

5.     Передерій Сергій – 10.20

6.     Яловець Анастасія – 10.25

7.     Кириченко Сергій – 10.30

8.     Харченко Данило – 10.35

 

Клуб Інтелектуальних ігор – 11.00

1.     Іщук Олександр – 11.00

2.     Нікішин Максим – 11.05

3.     Шиян Поліна – 11.10

4.     Біла Анна – 11.15

5.     Щепа Марія – 11.20

6.     Осадчук Карина – 11.25

 

Ансамбль бального танцю «Грація» - 12.00

1.  Балика Владислав – 12.00

2.  Комзолов Микола – 12.05

3.  Кузенков Микита – 12.10

4.  Редько Константин – 12.15

5.  Калмиков Кирило – 12.20

 

Ансамбль скрипалів «Прима» - 13.00

1.  Ємцева Анастасія -  13.00

2.  Самбур Єлизавета – 13.05

3.  Стрілецька Катерина – 13.10

 

Оркестр народних інструментів – 13.30

1.     Мансурова Асмін – 13.30

2.     Андрусеник Денис – 13.35

 

 

Духовий оркестр – 14.00

1.     Ляміна Катерина – 14.00

2.     Борзов Олег – 14.05

3.     Забродський Ілля – 14.10

 

 

Вокально-хорова студія «Радість» - 14.30

1.     Дуков Максим – 14.30

2.     Кальян Ганна – 14.35

 

Студія оборазотворчого мистецтва – 15.00

1.     Король Аліна – 15.00

2.     Циба Катерина – 15.05

3.     Богатирьова Анастасія – 15.10

4.     Челнінцева Дарія – 15.15

5.     Гетьманська Анастасія – 15.20

6.     Дяченко Ганна – 15.25

7.     Бочкова Віолета – 15.30

8.     Нєткова Марина – 15.35

 

 

Клуб «Лідер» - 15.30

1.     Волонтир Аліна – 15.30

2.     Воробьова Владислава – 15.35

3.     Тороп Вероніка – 15.40

4.     Турченко Валерія –  15.45

5.     Грищук Аліна – 15.50

6.     Кім Олександра – 15.55

7.     Писаренко Іван – 16.00

8.     Старік Ганна – 16.05

 

 

1.  Андрєєв Микита – 16.25

2.  Забурунов Єгор – 16.30

3.  Кулік Артем – 16.35

4.  Груздєва Ктерина – 16.40

5.  Лотохова Віолетта – 16.45

6.  Духняк Поліна – 16.50

7.  Сірий Володимир – 16.55

8.  Русєва Олександра  -  17.00

 

1.  Винник Анастасія – 17.25

2.  Благочева Анастасія – 17.30

3.  Карсаков Микита –  17.35

4.  Тимощук Анастасія –  17.40

5.  Кривоніс Єгор – 17.45

 

6.  Стреляєва Катерина -  17.50

Важлива інформація!!!

Переглядів сайтуСчетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Шукайте нас за адресою - Детская организация "РОСТОК"
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання